برگزاری مراسم اختتامیه اولین فراخوان هنرهای شهری ایران


تعداد بازدید: 2242

اولین فراخوان هنرهای شهری ایران در طی برگزاری مراسم اختتامیه از بیش از 40 هنرمند تقدیر می کند .
به گزارش دبیرخانه اولین هنرهای شهری ایران ، محسن سراجی دبیر اجرایی این فراخوان با اعلام این خبر گفت : اختتامیه اولین فراخوان هنرهای شهر ایران 31 تیرماه در تهران برگزارمی شود که در این مراسم از بیش از 40 هنرمند تقدیر خواهد شد .
وی افزود : سه هنرمند در بخش آثار برگزیده ، چهار هنرمند در بخش آثار شایسته تقدیر وهمچنین 35 هنرمند در آثار راه یافته در نمایشگاه برگزیده شده اند که در بخش نمایشگاه دو هنرمند به دلیل کپی یک اثر هنری خارجی از دور رقابت حذف گردیدند .
وی با اشاره به رونمایی پوستر دومین فراخوان هنرهای شهر در مراسم اختتامیه ادامه داد : داوری این دوره ازبرگزاری فراخوان را محمد ابراهیم جعفری ، هادی مظفری ، محمد سالاریان ، ساعد مشکی و فرشید مثقالی برعهده داشتند، که از نفرات برگزیده با اهدای جوایز نقدی تجلیل خواهد شد.
محسن سراجی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حامیان این دوره از فراخوان تصریح کرد : شرکت فراهنگ ، سازمان منطقه آزاد کیش ، شرکت آب و فاضلاب تهران و دبیرخانه نشست شهرداری های کلان شهرهای کشور از حامیان اولین فراخوان هنرهای شهری کشور بودند .
گفتنی است ، علاقمندان برای آگهی بیشتر از نحوه برگزاری مراسم اختتامیه و نفرات برگزیده می توانند به آدرس www.urbanarts.ir مراجعه نمایند

1394/03/08